Przyjaciele forum Zgłoszenie
FAQFAQ    SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
karma
Autor Wiadomość
ads11 


Dołączył: 21 Kwi 2018
Posty: 6
Skąd: warszawa
Wysłany: 21-04-2018, 22:22   karma

Witam potrzebuje waszej pomocy. Mam 2 letniego labradora i potrzebuje jakies tanszej karmy. Mam problemy z kasa i nie stac mnie na droga karme. Wczesniej kupowalem karme fitmin puppy ale teraz kupilem jakas pedigre. Poczytalem o tej karmie i jest smieciowa. Polecacie jakas tansza czy musze mu kupowac ta z wyzszej polki?

PS. Je 2 razy dziennie, rano wlasnie chrupki a wieczorem ryz z miesem :)
 
 
adresprzema 



Mój labrador: Kora
Suczka urodziła się:
02.01.2016

Pomógł: 5 razy
Wiek: 58
Dołączył: 27 Maj 2016
Posty: 578
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 21-04-2018, 23:44   

ads11 napisał/a:
Mam problemy z kasa i nie stac mnie na droga karme.

Czy stać Cię przyjacielu na wydanie 2 do 3 zł dziennie na żarcie dla psa?
I to z najwyższej psiej półki i najbardziej zbliżone do naturalnej diety psowatych?
Naturalne, bez chemii i konserwantów. Czy 2 - 3 zł na dzień to zbyt wiele żeby wydać na swojego pupila?
Jeżeli taka kwota spełnia Twoje ograniczenia budżetowe to daj znać, a napiszę Ci jak zmieścić się w tym budżecie i to z pożytkiem dla psa i Twojego portfela.
_________________
Nie ma "głupich" psów.
Za to jest całkiem sporo właścicieli, którzy swoim nieodpowiedzialnym zachowaniem powodują niewłaściwe zachowania u swoich pupili.
 
 
ads11 


Dołączył: 21 Kwi 2018
Posty: 6
Skąd: warszawa
Wysłany: 22-04-2018, 10:11   

Tak, moze byc
 
 
adresprzema 



Mój labrador: Kora
Suczka urodziła się:
02.01.2016

Pomógł: 5 razy
Wiek: 58
Dołączył: 27 Maj 2016
Posty: 578
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 22-04-2018, 10:41   

W takim razie przestaw psa na dietę BARF.
Informacji o żywieniu metodą BARF znajdziesz całkiem sporo i na forum i sieci.
Poszukaj poczytaj, a jak będziesz miał wątpliwości to pytaj.
_________________
Nie ma "głupich" psów.
Za to jest całkiem sporo właścicieli, którzy swoim nieodpowiedzialnym zachowaniem powodują niewłaściwe zachowania u swoich pupili.
 
 
ads11 


Dołączył: 21 Kwi 2018
Posty: 6
Skąd: warszawa
Wysłany: 22-04-2018, 10:50   

ehh, boje sie dawac mu takie jedzenie.
Zadnej karmy normlanej do 80zl za 12-15kg sie nie znajdzie?
 
 
adresprzema 



Mój labrador: Kora
Suczka urodziła się:
02.01.2016

Pomógł: 5 razy
Wiek: 58
Dołączył: 27 Maj 2016
Posty: 578
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 22-04-2018, 11:49   

ads11 napisał/a:
ehh, boje sie dawac mu takie jedzenie.

Zastanów się co Ty piszesz. Boisz się podawać psu to, do czego przystosowały go setki tysięcy lat ewolucji, ale nie masz oporów, żeby podawać psu żarcie pełne chemii, która nie jest naturalna dla psa? Nawet nie chcę komentować Twojego sposobu myślenia...
_________________
Nie ma "głupich" psów.
Za to jest całkiem sporo właścicieli, którzy swoim nieodpowiedzialnym zachowaniem powodują niewłaściwe zachowania u swoich pupili.
 
 
ads11 


Dołączył: 21 Kwi 2018
Posty: 6
Skąd: warszawa
Wysłany: 22-04-2018, 12:11   

Ktora z tych karm bedzie najlepsza?
1.https://zooart.com.pl/product-pol-9320-PURINA-Friskies-Balance-15kg-uniw.googleshoppingpl.html?gclid=Cj0KCQjw5fDWBRDaARIsAA5uWThSKxkSrd6SBsNkfCXCsS1FaIODwGMAH6wT8PFl6gr1YxehFeTHoCgaAqnjEALw_wcB
2.https://fera.pl/brit-premium-dog-adult-l-15kg.html?gclid=Cj0KCQjw5fDWBRDaARIsAA5uWThUKhLmpH82vRju_efwmrv0IJ4foqM9Rt0B8Ms0EcM5HWR-AgUq0h8aApohEALw_wcB&gclsrc=aw.ds
3.https://fera.pl/pedigree-adult-wolowina-i-drob-15-kg-pl.html?gclid=Cj0KCQjw5fDWBRDaARIsAA5uWTgg32_zPSzdETcF2u0pYBN4cOvvjNfNDyprTegeIRfAKvhSDt3VtX4aAkLBEALw_wcB&gclsrc=aw.ds

Czy do 85zl za 15kg znajde cos lepszego?
 
 
Luizaa 


Dołączyła: 11 Kwi 2018
Posty: 4
Skąd: poznań
Wysłany: 10-03-2019, 18:30   

A czy ktoś z was kupował karmę dla psa tutaj https://marlazoo.pl/marla/195-karmy-dla-psow ? Właśnie znalazłam przypadkiem tą stronę i zastanawiam się czy warto u nich dokonać zakupu. Przejrzałam oferowane przez nich karmy i wydają się naprawdę dobre. Przed wszystkim mają bogaty skład i można z łatwością dobrać karmę do potrzeb swojego pupila.
 
 
kleks 


Dołączył: 25 Maj 2017
Posty: 6
Skąd: Limanowa
Wysłany: 20-06-2019, 17:08   

Ja daję karmę Reico. Zawartość mięsa i podrobów sięga 70% i jest to mięso takiej jakości jakie jedzą ludzie. Oczywiście w karmie suchej jest go mnie co wynika z procesu suszenia.
 
 
adresprzema 



Mój labrador: Kora
Suczka urodziła się:
02.01.2016

Pomógł: 5 razy
Wiek: 58
Dołączył: 27 Maj 2016
Posty: 578
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 20-06-2019, 21:20   

kleks napisał/a:
Zawartość mięsa i podrobów sięga 70% i jest to mięso takiej jakości jakie jedzą ludzie.

Serio?
Na stronie producenta piszą:
Produkty pochodzenia zwierzęcego: składniki, które stosujemy, to podroby spożywcze, takie jak:
serca, wątroby, żwacze, kawałki mięsa, płuca, nerki, pogardla, wymiona i przepony.

Link do źródła - https://www.reico-vital.c...e/trockenfutter
Jak często jako ludź jadasz: serca, wątroby, żwacze, kawałki mięsa, płuca, nerki, pogardla, wymiona i przepony?

Byłbym wdzięczny gdybyś wskazał mi na stronie producenta bajkę o tym, że
kleks napisał/a:
Zawartość mięsa i podrobów sięga 70%

Wszak producent deklaruje wprost, że używa tylko podrobów nie mięsa.

Na podkreślenie zasługuje fakt, którym producent się chwali:
Większość z rodzajów oferowanej przez nas karmy zawiera w swoim składzie naszą unikalną kompozycję alg morskich,
A przecież wszyscy wiemy, że pies to ssak morski i algi są dla niego naturalnym pożywieniem. :D
_________________
Nie ma "głupich" psów.
Za to jest całkiem sporo właścicieli, którzy swoim nieodpowiedzialnym zachowaniem powodują niewłaściwe zachowania u swoich pupili.
 
 
zwierzakowo 


Dołączyła: 16 Paź 2019
Posty: 5
Skąd: Kraków
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 16-10-2019, 14:29   

Czy jeśli karma dla psa Chihuahua 500 G :) zawiera olej sojowy i rybny to znaczy, że karma jest odpowiednia i mogę ją podawać psu, bez obaw o jego zdrowie i poprawne funkcjonowanie? Wiele się naczytałam o nie odpowiednich karmach i teraz uważam na każdy składnik.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


POMAGAJĄ NAM

POLECAMY


logo portalu - wejdź